Začetek novega pastoralnega leta

log naslovna

Kot je že v navadi, smo se na god svete Matere Terezije, sodelavci Škofijske karitas Koper zbrali v cerkvi Marije Tolažnice žalostnih v Logu pri Vipavi in s skupno daritvijo začeli novo pastoralno leto. Sveto mašo je daroval škof Jurij Bizjak ob somaševanju duhovnikov. V nagovoru je g. škof poudaril kako pomembno vlogo za Cerkev imamo karitativni delavci, ki s svojimi dobrimi deli v svet prinašamo luč. Hvala vsem, ki so sodelovali pri današnjem dogodku, g. škofu, duhovnikom, ravnatelju Škofijske karitas, bralcem, krasilkam, organistki in pevkam. Hvala vsem pridnim prostovoljkam, ki so pripravile veliko dobrot, da je bilo druženje po maši še bolj prijetno pa tudi vsem ostalim, ki so kakorkoli pomagali, da smo skupaj preživeli nekaj lepih uric. In hvala Bogu, da nam je ta dogodek omogočil ter nam namenil tudi sonce za druženje.